Redwin Sosyal Medya Bonusları

Bahis sitelerini sosyal medya hesaplarından takip etmeniz önemlidir. Güncel adres bilgilerine erişim sağlarsınız. Bunun yanı sıra Redwin sosyal medya bonusları gibi çok değerli birtakım ikramları yakalarsınız. Platformların sunmakta oldukları sosyal medya bonusları geçicidir. Diğer bonus miktarları gibi uzun süreli değildir. Dolayısıyla fırsat gelir ve yakalarsınız.

Redwin sosyal medya bonusları nasıl bir yöntem ile sizlere sunuluyor? Çok sık başvurulan yöntem, maç sonucu tahminleridir. Mesela yakında bir derbi müsabakası vardır. Herhangi bir spor dalı içerisinde olabilir. Önemli olan yüksek reytinge sahip olmasıdır. Redwin TV içerisinden link çıkılır. Yayına kullanıcı çekilir. Yorumlara tahminler yaptırılır. Bu sayede kazananlara bonus verilir.

Siteye üye olmayanlar da yorumlar yapabilirler. Bu şekilde mesela üye olmamış kişilerin üye olması sağlanabilmektedir. Pazarlama aracı gibi de kullanılabilir. Ancak üyelere de mini bonuslar verilir. Sizler kazanırsanız hemen bunu canlı destek üzerinden talep edersiniz. Resmi kaynakları takip etmekte olduğunuzdan emin olmalısınız. Sitenin sosyal medya yetkilileri tabii ki sitenin canlı destek ekibi tarafından bilinecektir. Bonus miktarı hızlı bir şekilde sizlere sunulacaktır.

Redwin Twitter Adresi Hangisi?

Bu soru işaretinin ne kadar sinir bozucu olduğunu tahmin edebiliyoruz. Neden? Çünkü çok bariz bir sorun var karşımızda. Arama motorlarına site ismi ve Twitter yazıyoruz. Karşımıza gerçekten de yüzlerce hesap çıkabiliyor! Bu sorunu atlatabilmek için ne yapmalıyız? En önemli yöntem, sitenin resmi ana sayfasından çıkılan linkleri takip etmektir. 

Sitenin ana sayfasında aşağıya doğru ilerliyoruz. Redwin Twitter logosunu görüntülüyoruz. Tıklıyoruz. Mümkünse, tarayıcımızda sık kullanılanlar ya da favoriler kısmına bu adresi ekliyoruz.

Redwin Resmi Twitter Hesabı

Redwin resmi Twitter hesabı yukarıda verilen yöntemler ile kısa süre içerisinde bulunabilir olacaktır. Sık kullanılanlar kısmına da hızlıca ekliyoruz. Bu şekilde erken erişim sağlıyoruz. Arama motorları ise ne yazık ki bu durumlarda pek yardımcı olamıyorlar. Sahte sitelerle uğraşmak zorunda kalıyorsunuz. Yetmezmiş gibi bir de siteye ait olmayan ama aynı logoya sahip ve isme sahip olan sahte Twitter hesapları ile de ilgileniyorsunuz.